• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/sumtasexpress?ref=tn_tnmn
  • https://twitter.com/ankaranakliyat9
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam28
Toplam Ziyaret123949
Hava Durumu
Üyelik Girişi
Takvim

Kızılay Evden Eve Nakliyat

             KIZILAY EVDEN EVE TAŞIMACILIK      

MOBİLYALAR:
Kızılay evden eve nakliyat tarafından Özel deneyimli elamanlar tarafından demontesi yapılan mobilyalar avrupadan ithal pet graft kâğıtlı havalı naylonlarla sarılarak plaka kartonlarla muhafaza edilir.
KUMAŞ TÜRÜ OLAN EV EŞYALARI:
Kızılay evden eve nakliye tarafından Bu tip eşyalar öncelikle strech ile kaplanır, avrupadan ithal pet graft kâğıtlıhavalı naylon ve plaka kartonlar ile paket yapılır.
MOBİLYA:
Kızılay evden eve  tarafından Bu mobilyalar öncelikle özel yapılan köpük profiller ile tüm köşeleri sarılırve strech kullanılarak sabitlenir. Graft kağıtlı havalı naylonlarla sarıldıktansonra plaka kartonlar ile muhafaza edilir.


 Ankara Asansörlü nakliyat


BEYAZ EŞYA:

Kızılay şehir içi nakliyat tarafından Demontesi yapılan beyaz eşyalar sabitleme vidaları takıldıktan sonra graft kağıtlı havalı naylonlar ile paketlenerek plaka kartonlar ile muhafaza edilir.
ELEKTRONİK EŞYA:
Kızılay şehirler arası nakliyat tarafından Kabloları sökülmüş elektronik eşyalar profesyonel ekiplerimiz tarafından graft kağıtlı havalı naylon, köpük ve beyaz kağıt ile sarılarak kolilenir veya sandıklanır.
CAM TÜRÜ EŞYALAR:
Kızılay nakliyat tarafından Özel beyaz kağıt ve yumuşak havaklı naylonlar ile sarılarak muhteviyatı yüksek koliler ile paketlenir. Büyük hacimli ayna ve cam için özel tahta sandıklar yapılır strafor ve köpükler ile beslenerek paketlenir.


ANTİKA EŞYALAR:
Kızılay nakliye tarafından Bu tip değeri yüksek eşyalar için özel menteşeli ve içi yumuşak strafor ile kaplanmış ağaç sandıklar tarafımızca yapılır, özel ambalaj malzemeleriyle paketlenen bu tip değerli eşyalar sandıkların içersinde güvenli bir şekilde taşınmaya hazır hale getirilir.
LAMBAR:
Kızılay evden eve taşımat tarafından Demontesi yapılan avize ve lambalar ebatlarında hazırlanmış tahta sandıklara yerleştirilerek beyaz kağıt ve köpükler ile muhafaza edilir.
KİYAFETLER:
Kızılay evden eve taşımacılık tarafından Gardolap içersinde askıda olan elbiseler tarafımızca yaptırılan ortasında taşıma askısı mevcut kolilerimize asılarak taşımaya hazır hale getirilir. Çekmeceler içersinde bulunandiğer elbiseler ise yatık elbise kolileri ile paketlenerek taşınır.
AYAKKABILAR:
Kızılay evden eve nakliyat, tarafından Ayakkabı ve çantalar ayrı ayrı beyaz kâğıtlar ile sarılarak kolilenir. Ayakkabı ve çantaları ezilmemesi için muhteviyatı yüksek küçük koliler kullanılır.

 Ankara Asansörlü nakliyat


Yorumlar - Yorum Yaz
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.54937.5796
Euro8.79898.8341