• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/sumtasexpress?ref=tn_tnmn
 • https://twitter.com/ankaranakliyat9
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret111512
Hava Durumu
Üyelik Girişi
Takvim

Kırıkkale Evden Eve Nakliyat ,Kırıkkale nakliyat


Kırıkkale Evden Eve Nakliyat

İletişim: 05456103600Kırıkkale içi ve şehirler arası Akdoğan Nakliyat olarak sizlere hizmet ediyoruz ve etmeyede devam edeceğiz..

Sitemizde istenilen bütün hizmetin sistemli sıralanmasını hedefledik ve müşterinin istedigi bütün bilgileri kaliteli bir hizmete dönüştürdük.ilk önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin bizden kaliteli bir hizmet almasıdır.şehirler arası nakliyat taşımacılığında eşyalarınızı güvenli Ve Kırıkkale evden eve nakliyat kalitesiyle taşıyoruz. Kırıkkale içi evden eve nakliyat hizmetinde eşyalarınızı özenle uzman ekibimizle topluyor paket Ve ambalaj ile uygun bir biçimde hazırlayıp araçımıza taşıyoruz.

 

KURUM TAŞIMACILIĞI 


Taşıma sektöründeki faaliyetlerini kamu kurum taşımacılığı alanında da gösteren Ankara Çayyolu Nakliye olarak banka, belediye binası, sağlık ocağı, okul gibi yerlerin taşımacılığını en üst kalite düzeyinde siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Maksimum derecede her ay bir kurumun nakliyesini gerçekleştiren firmamızın hizmetlerinden memnun kalacağınızdan şüpheniz olmasın. Tüm kamu kurum taşımacılık işlerine üst düzey titizlik ve maksimum iş kalite düzeyi ile yaklaşarak siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmet sunmaktayız.

SİGORTALAMA

 Her taşımacılık hizmetimizde sigorta kavramını vurguluyoruz. Peki sigortalı evden eve nakliyenin önemi nedir. Taşınma öncesinde ücretsiz firma eksperimiz tarafından ev eşyalarınız incelendiğinde eğer müşterimiz ile eşyalarının taşınması konusunda anlaşma yapılır ise ücretsiz ev eşyası sigortasını yapıyoruz. Eksperimiz eşyalarınızın listesini anlaşmalı bir şekilde çalışmış olduğumuz sigorta acentelerine göndererek. Anlaşma içerisinde çalışmış olduğumuz sigorta acenteleri arasında genel olarak Axa Oyak, Liberty Sigorta firmalarıyla çalışmaktayız.

Eşyalar taşınması sırasında firmamız tarafından kırılma, hasar görme gibi bir durum oluşur ise eşyalarınızın maddi değeri hem firmamız tarafından hem de sigorta firması tarafından ödenmektedir. 50.000 TL değerinde yapılan ev eşya sigortalarını ücretsiz olarak yapmaktayız. Eğer eşyalarınızın maddi değeri oldukça yüksek ise firmamıza ekstra ücret ödeyerek 100.000 TL, 150.000 TL değerinde de sigorta yaptırabilmeniz  ve yukseltebilmeniz mümkündür.

Birçok taşımacılık şirketi sigortalı nakliyat hizmeti verdiğini söylemektedir. Siz değerli müşterilerimiz taşıma hizmeti aldığınızda eviniz için taşıma sözleşmesi yapılırken muhakkak sigorta poliçenizi de taşınma başlamadan önce almanız gerekmektedir. Sigorta poliçenizi aldıktan sonra eşyanıza sigorta yapan firmayı arayıp müşteri numaranızı belirterek eşyalarınızın sigorta kapsam değerini öğrenmelisiniz. Sonradan hiçbir sürpriz bir durumla karşılaşmamak için sigorta konusu oldukça önem arz etmektedir buna dikkat etemek gerekir.

Tüm vermiş olduğumuz taşımacılık hizmetlerinde sigorta kapsamının iş programı ambalajlama, paketleme, yükleme ve boşaltma yapıldığı sırasında her türlü hasara karşı eşyalarınız teminat altındadır.

Eşyalarınız araçlarımız ile taşınma sırasında olabilecek yangın, terör, deprem, sel, hırsızlık gibi olumsuz durumlara karşı sigorta kapsamı altındadır.

 KIRIKKALE  ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

Şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti güven ve sorumluluk gerektiren bir iştir. Eşyalar taşınmadan önce gereken programlar her detayı ile yapılmalıdır. Müşterilerimiz şehirler arası nakliyat hizmeti almadan önce muhakkak taşıma şirketlerini çok iyi araştırmalıdır. Taşıma hizmeti almadan firmaların muhakkak yetki belgeleri olan K1-K3 şehir içi, şehirler arası nakliyat belgelerinin olması, firmanın kendine ait kapalı çelik kasa nakliye araçlarının olması, şirket bünyesinde çalışan maaşlı, sigortalı personellerin olması gerekmektedir. Belirtmiş olduğumuz hususları önceden müşterilerimiz iyi şekilde firmaları araştırma yaparken değerlendirmeli, geri dönüşü mümkün olmayan sonuçlara mahal vermemeniz gerekmektedir.

Taşıma şirketimiz öncelikle sektörde 20 yılı aşan bir deneyim ile müşterilerine sadece şehirler arası evden eve nakliyat değil her sunmuş olduğu hizmet alanı içerisinde profesyonel, kaliteli başarıyı sağlayacak hizmeti sunmaktadır. Ulaştırma Bakanlığı tarafından tarafımıza verilen yetki belgelerimiz ile tüm Türkiye geneline kusursuz taşıma hizmeti sağlamaktayız. Öz mal nakliyat araçlarımız ve firmamız bünyesinde çalışan maaşlı sigortalı personellerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Nakliyat araçlarımızın hepsi sadece taşımacılık işine elverişli araçlar olmakla birlikte araçlarımızın iç aksamı mobilya ve sunta kaplı yüksek model araçlardır. Gereken taşıma koşullarını yerine getirerek eşyalarınız araçlarımıza iyi şekilde istiflenmesi ile eşyalarınız araca yüklendikten sonra araç seyir halinde iken kesinlikle eşyanıza zarar gelmesi engellenmiş olur.

Taşınma hizmeti öncesinde müşterimizin ücretsiz eksper talebi üzerine eksperimiz ev içerisinde çalışma programı hazırlar.

Taşınma günü eviniz içerisinde uygulanacak aşamalar içerisinde ilk olarak demonte aşaması eşyanın gideceği yerde ise usta marangoz personellerimiz tarafından montaj aşaması yapılır. Eşyanızın taşınma sırasında zarar görebileceği düşünülerek ücretsiz sigorta yapılır. Sigorta evinize ücretsiz eksperimizin gelmiş olduğu gün başlamaktadır. Ev içinde kırılacak eşyalar, mobilyalar, beyaz eşyalar paketlenerek taşınmaya hazır hale getirilir. Eski eviniz içerisinde toplanan tüm eşyalar yeni evinize götürülmek için yola çıkarılır.Kırıkkale'de evden eve nakliyat hizmeti verdiğimiz
bölgeler

  • Kırıkkale    evden eve nakliyat
  • Bahşili       evden eve nakliyat
  • Delice        evden eve nakliyat
  • Balışehy    evden eve nakliyat
  • Karakeçli  evden eve nakliyat
  • Sulakyurt  evden eve nakliyat
  • Çelebi        evden eve nakliyat
  • Keskin       evden eve nakliyat
  • Yahşihan    evden eve nakliyat
  • Kırıkkale evden eve nakliyat
  •  
  • Kırıkkale nakliyat firmaları
  •  
  • Kırıkkale nakliyat
  •  
  • Kırıkkale ev taşıma
  •  
  • Kırıkkale nakliye
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76645.7895
Euro6.35976.3852