• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/sumtasexpress?ref=tn_tnmn
  • https://twitter.com/ankaranakliyat9
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam22
Toplam Ziyaret126651
Hava Durumu
Üyelik Girişi
Takvim

Kütahya evden eve nakliyatKütahya Evden Eve Nakliyat


İletişim: 05456103600

Kütahya evden eve Nakliyat Sektörü İle İlgili Bir Standart Bulunmamasına  Rağmen  Kütahya evden eve nakliyeAkdoğan Nakliyat Olarak Sektör  İçinde 2000'den Beri Tecrübemizi ülke Standartlarinda Hizmet Verdiği Müşteri  Ve Hizmet Ortaklığı Yaptığı Bir Çok  Kütahya evden eve nakliyat  Firmaları İle Birlikte Bir Standarda Oturmuştur Ve Ülkemizde Henüz  Bir Kırıkkalle evden eve asansörlü  Nakliye Hizmeti İle İlgili  Eğitim  Kurumu Olmamasına  Rağmen  Personeline  Vermiş Olduğu  Teknik  Bilgi  Ve Sektörün  Gerektirdiği  Tutum  Ve Davranışlar Açısından Sektöründe Eğitimci  Olmuştur. Eski Yıllarda Olduğu Gibi Kütahya Evden Eve Taşınma İşlemleri Artık Hiç  Zor Değil Çünkü Teknolojinin Gelişmesi Ve Donanımlı Araçların Piyasaya Çıkması İle Birlikte Kütahya Evden Eve Nakliyat Çok Kolay Hale Geldi Ve kırkıkale Eşya Taşıma İşlemleri Artık Çok DahaKısa Sürelerde Yapılabiliyor. 1 Gün İçerisinde Taşınmak Yıllar Önce İmkansız Gibi Görünüyordu Ancak Günümüzde Hızlı Araçlar Ve Profesyonel Taşınma ekipman  Sistemleri Sayesinde Bu İşlem 1 Gün Gibi Kısa Bir Sürede Sonuçlandırılıyor. Evden Eve Nakliyat Kütahya Hizmetleri Bir Çok Firma Tarafından Sizlere Sunuluyor Ancak Kütahya Nakliyat Kaliteden Ödün Vermeden Dürüst Hizmet Anlayışı İle Sizlerin Huzuruna Çıkıyor. ..


Sektörün köklü İsimlerinden  Olan Kırıkkale evden eve nakliyat Firması Sayesinde Sizler de eşyalarınız Güvenilir Bir Şekilde Bizlere Emanet Edebilir Ve Evden Eve Nakliyat Kütahya Hizmetinin Ne Kadar Kaliteli Yapıldığını Görebilirsiniz. Yıllardır Bu Sektörde evden eve nakliyat Hizmet Veren Firmamız Kütahya Evden Eve Nakliyat  Konusunda Prensiplerine Bağlı Olarak Hareket Ediyor Ve Müşteri Memnuniyetini Ön Planda tutarak Çalışmaları İle yoluna  Devam Ediyor. Eşyalarınızı En İyi Şekilde Ve En Sağlıklı Şekilde Paketliyor Ve Kısa Sürede İlgili Adreslere Teslim İşlemini Gerçekleştiriyoruz. Dürüst Hizmet Anlayışı Bizim İçin Önemli Ve Karşılıklı Güven İlkesine De Bağlı Kalarak Çalışmalarına Devam Eden FirmamızUygun  evden eve nakliyat Fiyatları İle De Dikkat Çekmeye Devam Ediyor. Kütahya Şehiriçi Ve Şehirlerarası Asansörlü Nakliyat Konusunda Sektörün Lideri Olan Firmamızdan Hizmet Almak İçin Sizler De İletişim Numaralarımızdan Bizlere Ulaşabilir ve Kütahya Evden Eve Nakliyat  Hizmeti Alabilirsiniz......

 

Kütahya içi ve şehirler arası Akdoğan Nakliyat olarak sizlere hizmet ediyoruz ve etmeyede devam edeceğiz..

Sitemizde istenilen bütün hizmetin sistemli sıralanmasını hedefledik ve müşterinin istedigi bütün bilgileri kaliteli bir hizmete dönüştürdük.ilk önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin bizden kaliteli bir hizmet almasıdır.şehirler arası nakliyat taşımacılığında eşyalarınızı güvenli Ve Kütahya evden eve nakliyat kalitesiyle taşıyoruz. Kütahya içi evden eve nakliyat hizmetinde eşyalarınızı özenle uzman ekibimizle topluyor paket Ve ambalaj ile uygun bir biçimde hazırlayıp araçımıza taşıyoruz.

 

KURUM TAŞIMACILIĞI Taşıma sektöründeki faaliyetlerini kamu kurum taşımacılığı alanında da gösteren Ankara Çayyolu Nakliye olarak banka, belediye binası, sağlık ocağı, okul gibi yerlerin taşımacılığını en üst kalite düzeyinde siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Maksimum derecede her ay bir kurumun nakliyesini gerçekleştiren firmamızın hizmetlerinden memnun kalacağınızdan şüpheniz olmasın. Tüm kamu kurum taşımacılık işlerine üst düzey titizlik ve maksimum iş kalite düzeyi ile yaklaşarak siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmet sunmaktayız.

SİGORTALAMA
 Her taşımacılık hizmetimizde sigorta kavramını vurguluyoruz. Peki sigortalı evden eve nakliyenin önemi nedir. Taşınma öncesinde ücretsiz firma eksperimiz tarafından ev eşyalarınız incelendiğinde eğer müşterimiz ile eşyalarının taşınması konusunda anlaşma yapılır ise ücretsiz ev eşyası sigortasını yapıyoruz. Eksperimiz eşyalarınızın listesini anlaşmalı bir şekilde çalışmış olduğumuz sigorta acentelerine göndererek. Anlaşma içerisinde çalışmış olduğumuz sigorta acenteleri arasında genel olarak Axa Oyak, Liberty Sigorta firmalarıyla çalışmaktayız.

Eşyalar taşınması sırasında firmamız tarafından kırılma, hasar görme gibi bir durum oluşur ise eşyalarınızın maddi değeri hem firmamız tarafından hem de sigorta firması tarafından ödenmektedir. 50.000 TL değerinde yapılan ev eşya sigortalarını ücretsiz olarak yapmaktayız. Eğer eşyalarınızın maddi değeri oldukça yüksek ise firmamıza ekstra ücret ödeyerek 100.000 TL, 150.000 TL değerinde de sigorta yaptırabilmeniz  ve yukseltebilmeniz mümkündür.

Birçok taşımacılık şirketi sigortalı nakliyat hizmeti verdiğini söylemektedir. Siz değerli müşterilerimiz taşıma hizmeti aldığınızda eviniz için taşıma sözleşmesi yapılırken muhakkak sigorta poliçenizi de taşınma başlamadan önce almanız gerekmektedir. Sigorta poliçenizi aldıktan sonra eşyanıza sigorta yapan firmayı arayıp müşteri numaranızı belirterek eşyalarınızın sigorta kapsam değerini öğrenmelisiniz. Sonradan hiçbir sürpriz bir durumla karşılaşmamak için sigorta konusu oldukça önem arz etmektedir buna dikkat etemek gerekir.

Tüm vermiş olduğumuz taşımacılık hizmetlerinde sigorta kapsamının iş programı ambalajlama, paketleme, yükleme ve boşaltma yapıldığı sırasında her türlü hasara karşı eşyalarınız teminat altındadır.

Eşyalarınız araçlarımız ile taşınma sırasında olabilecek yangın, terör, deprem, sel, hırsızlık gibi olumsuz durumlara karşı sigorta kapsamı altındadır.

 KÜTAHYA  ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

Şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti güven ve sorumluluk gerektiren bir iştir. Eşyalar taşınmadan önce gereken programlar her detayı ile yapılmalıdır. Müşterilerimiz şehirler arası nakliyat hizmeti almadan önce muhakkak taşıma şirketlerini çok iyi araştırmalıdır. Taşıma hizmeti almadan firmaların muhakkak yetki belgeleri olan K1-K3 şehir içi, şehirler arası nakliyat belgelerinin olması, firmanın kendine ait kapalı çelik kasa nakliye araçlarının olması, şirket bünyesinde çalışan maaşlı, sigortalı personellerin olması gerekmektedir. Belirtmiş olduğumuz hususları önceden müşterilerimiz iyi şekilde firmaları araştırma yaparken değerlendirmeli, geri dönüşü mümkün olmayan sonuçlara mahal vermemeniz gerekmektedir.

Taşıma şirketimiz öncelikle sektörde 20 yılı aşan bir deneyim ile müşterilerine sadece şehirler arası evden eve nakliyat değil her sunmuş olduğu hizmet alanı içerisinde profesyonel, kaliteli başarıyı sağlayacak hizmeti sunmaktadır. Ulaştırma Bakanlığı tarafından tarafımıza verilen yetki belgelerimiz ile tüm Türkiye geneline kusursuz taşıma hizmeti sağlamaktayız. Öz mal nakliyat araçlarımız ve firmamız bünyesinde çalışan maaşlı sigortalı personellerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.


Nakliyat araçlarımızın hepsi sadece taşımacılık işine elverişli araçlar olmakla birlikte araçlarımızın iç aksamı mobilya ve sunta kaplı yüksek model araçlardır. Gereken taşıma koşullarını yerine getirerek eşyalarınız araçlarımıza iyi şekilde istiflenmesi ile eşyalarınız araca yüklendikten sonra araç seyir halinde iken kesinlikle eşyanıza zarar gelmesi engellenmiş olur.

Taşınma hizmeti öncesinde müşterimizin ücretsiz eksper talebi üzerine eksperimiz ev içerisinde çalışma programı hazırlar.

Taşınma günü eviniz içerisinde uygulanacak aşamalar içerisinde ilk olarak demonte aşaması eşyanın gideceği yerde ise usta marangoz personellerimiz tarafından montaj aşaması yapılır. Eşyanızın taşınma sırasında zarar görebileceği düşünülerek ücretsiz sigorta yapılır. Sigorta evinize ücretsiz eksperimizin gelmiş olduğu gün başlamaktadır. Ev içinde kırılacak eşyalar, mobilyalar, beyaz eşyalar paketlenerek taşınmaya hazır hale getirilir. Eski eviniz içerisinde toplanan tüm eşyalar yeni evinize götürülmek için yola çıkarılır.


Kütahya'de evden eve nakliyat hizmeti verdiğimiz 
bölgeler

·    Kütahya    evden eve nakliyat

·    Bahşili       evden eve nakliyat

·    Delice        evden eve nakliyat

·    Balışehy    evden eve nakliyat

·    Karakeçli  evden eve nakliyat

·    Sulakyurt  evden eve nakliyat

·    Çelebi        evden eve nakliyat

·    Keskin       evden eve nakliyat

Yahşihan    evden 
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.78377.8149
Euro9.32419.3615